DOPRAVA ZADARMO OD 90€ / VERNOSTNÝ PROGRAM / SIEŤ OBCHODNÝCH ZÁSTUPCOV / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Eau de Parfum Bullfrog SECRET POTION n.2 100ml

Obrázek
Nákup je povolený len pre prihlásených užívateľov.Prihlásiť sa|Registrujte sa
Za nákup tohto produktu možno získať:1 120 bodov
Tento produkt je možné získať za:111 987 bodov
KódWX006110010007HEAN8050148004646

Bullfrog predstavuje exkluzívnu spoluprácu so španielskym umelcom Ramonom Maidenom. V tejto spolupráci sa spája umenie a životný štýl, vzájomné vášne a obdiv. Ramon Maiden plne stelesňuje identitu muža Bullfrog: „delikventného dandyho“, ako sám seba rád označuje, ktorý čerpá inšpiráciu zo svojho umenia, kočovného a kozmopolitného životného štýlu, častých výletov a vášne k tetovaniu a motorom.
Bullfrog predstavuje druhú kapitolu ságy Secret Potion, vôňu, ktorá čerpá inšpiráciu z energie a zvukov v štúdiu, v ktorom umelec pracuje.
V tejto jedinečnej zmesi sa miešajú ostré kovové tóny pera a tmavého atramentového srdca, vytvára tak mix plný tajomstva a symboliky.
Bohatá a nepredvídateľná kompozícia s tajnou vonnou pyramídou, z ktorej môže byť odhalených len niekoľko tónov. Umelec svoje tajomstvá nikdy neprezradí. Ramon Maiden vytvoril exkluzívny imidž pre Bullfrog: muž Bullfrog, dôležitá postava v histórii značky, ktorá inšpirovala jej meno, bude prítomná na každom flakóne novej vône.

Popis
Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie