DOPRAVA ZADARMO OD 90 EUR/ VERNOSTNÝ PROGRAM / SIEŤ OBCHODNÝCH ZÁSTUPCOV / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

New Flag Superstars ✨: Slovensko

Vytvorené3. 3. 2022

Na našem blogu se pravidelně věnujeme našim značkám, produktům a zajímavým nákupním akcím. Skutečnými hvězdami však nejsou naše produkty, ale naši obchodní zástupci. Jsou to právě oni, kteří představují všechny novinky vám, kadeřníkům. Proto jsme se vám je rozhodli blíže představit z trochu jiného úhlu, než jste běžně zvyklí. Postupně na našem blogu najdete sérii článků New Flag Superstars, ve kterých vám představíme naše obchodní zástupce. Dnešní článek se bude věnovat našim hvězdám ze Slovenska.

Ať už se znáte z obchodních schůzek nebo se na setkání jen chystáte, Mirko Kozár a Veronika Bojkasová jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a svou práci dělají s radostí a úsměvem na tváři. Zatímco Veronika má na starosti západní Slovensko, Mirko pečuje o zákazníky ve středu a na východě. Jejich rozdělení regionů naleznete zde. S oběma jsme připravili krátký rozhovor o jejich práci a oblíbených produktech.

? Veronika Bojkasová & Mirko Kozár?

Ako si sa dostal/a k práci v kaderníckom odvetví a kozmetike?
V: Oslovili ma z pracovnej agentúry ako potencionálne vhodnú kandidátku pre New Flag.

M: Bola to náhoda pred 17tymi rokmi som hladal kde by som sa vedel realizovať a nemenovaná firma vtedy hľadala OZ pre predaj kaderníckeho segmentu, tak som sa prihlásil a vyhral som konkurz s 17 priamych uchádzačov. A tak začala moja púť po kaderníckych salónoch už je to neuveriteľných 17 rokov.

Koľko ako dlho pracuješ pre New Flag?
V: 4 roky.

M: V spoločnosti New Flag už budem v auguste pracovať 3 roky.

Čo ťa na tvojej práci baví najviac?
V: Moji úžasní klienti. Ja sa vždy chválim, že mám najlepších klientov :-)

M: Osobný kontakt s klientmi a spoznávanie nových ľudí.

Ako vnímaš neustály príchod nových a nových značiek na trh pre kaderníkov?
V: Je niekedy ťažké sa v tom zorientovať, ale je dobré, že máme na výber.

M: Pre mňa je to súčasť našej práce, pretože kadernícky segment napreduje a aj samotné značky uvádzajú stále nové a nové produkty, a tým pádom sa musím neustále vzdelávať aj ja.

Ktoré značky sú podľa teba medzi kaderníkmi najpopulárnejšie a prečo?
V: Vo všeobecnosti jednoznačne vedie Olaplex. Z našich značiek sú to ešte Urban Alchemy a Maria Nila. Nikto doteraz nevyvinul nič prevratnejšie, ako je Olaplex. Pri Urban Alchemy, konkrétne čistiacej kúre, hovorím, že to je názorný príklad porekadla: "Za málo peňazí veľa muziky" a výsledky sú viditeľné. Pri Maria Nila je to tým, že spĺňa všetky atribúty vegan, pet friendly a eco friendly produktov, ktoré sú zároveň funkčné.

M: Každá kaderníčka má svoju obľúbenú značku, nedá sa povedať, ktorá je najobľúbenejšia, pretože pri každej klientke to bude iná. Každopádne v našom portfóliu sú kvalitné značky a najviac predávaný je Olaplex. Pretože jednak vlas chráni pred chemickým poškodením, ale zároveň ho lieči.

Myslíš, že stačí ak je vlasová kozmetika iba kvalitná, alebo podľa teba na úspech potrebuje značka ešte niečo navyše?
V: Kvalita je prvoradá, no tým, že je na trhu mnoho kvalitných značiek, dôležitý je aj zákaznícky servis a dobrá komunikácia zo strany distribútora a obchodného zástupcu.

M: Každopádne by mala byť kvalitná, ale to samo o sebe nestačí, pokiaľ nemá dobrý marketing a tým ľudí, ktorý ju spropagujú - obchodní zástupcovia, technológ, marketingové oddelienie.


Ktorú značku z portfólia New Flag máš najradšej a prečo?
V: Dream Coat Supernatural Spray od Color Wow - je to zázrak, ktorý uhladí moje vlnité a krepovité vlasy bez poškodenia a za pár sekúnd.

M: Samozrejme z nášho portfólia mám najradšej Olaplex, pretože je veľmi kvalitný, ale páčia sa mi aj značky Color Wow a Urban Alchemy.

Testuješ produkty z NF portfólia aj doma predtým, ako ich predstavíš zákazníkovi?
V: Väčšinou áno, no podstatná je pre mňa aj spätná väzba od klientov. Čo sadne mne, nemusí im a naopak.

M: Áno viaceré značky testujem doma či už ja alebo moja rodina ako naposledy napríklad značku Boucleme, kedže moja dcérka má extrémne kučeravé vlasy, tak sme skúšali produkty tejto značky.

Ktorá značka je medzi tvojimi kaderníkmi najpredávanejšia?
V: Olaplex.

M: Najpredávanejší je Olaplex a potom asi Maria Nila.

Používaš aj iné značky vlasovej kozmetiky, alebo sa držíš výhradne portfólia New Flag?
V: Sem - tam skúsim aj konkurenciu, väčšinou to však oľutujem. Snažím sa držať už iba nášho portfólia. Nevidím dôvod používať iné produkty, keďže tie naše sú prémiové a kvalitné.

M: Ja používam aj pár produktov iných značiek, je to asi tým, že som predtým pracoval veľmi dlhý čas aj pre inú spoločnosť a mám tam tiež pár oblúbených produktov.

Porozprávaj nám najobľúbenejší zážitok zo salónu, ktorý si v rámci práce navštívil/a.
V: Tých je veľa, no na jeden rada s úsmevom spomínam. Našla som si na google kadernícky salón, v ktorom som ešte nebola. Rozhodla som sa tam zavolať a dohodnúť si schôdzku. Zdvihol mi pán, pôsobil ospalým dojmom, ako keby prišiel z párty, alebo na nej ešte bol. Opýtal sa ma, ako viem, že volám s majiteľom (nevedela som, improvizovala som) a dával mi rôzne, miestami zvláštne otázky. Najprv sa ošíval, potom povedal, nech prídem, ale do kaviarne xy. Zmätená som zložila, skontrolovala ešte raz, či som zavolala správne číslo. Rozhodla som sa tam prísť. Úprimne som čakala, že si zo mňa niekto robí srandu, že som sa nedovolala správne a nik tam nebude, prinajlepšom sa tam budú na mňa ceriť nejakí pripití, vyrehotaní výrastkovia. V duchu som si celou cestou nadávala, prečo tam vlastne idem. Nakoniec z toho bolo úspešné pracovné stretnutie a doteraz máme priateľský vzťah. Zistila som, že ten žoviálny ospalý štýl rozprávania je jeho prirodzený :-)

M: Tých zážitkov za tie roky by bolo asi viacero, ale vždy ma poteší, keď sedím v salóne a koncový zákazník pochváli naše produkty a odchádza spokojný a nadšený domov.

Veroniku najdete na Instagramu pod jménem @veronikanewflag a Mirka jako @kozar_miroslav.

V příštím díle se podíváme na 2 obchodní zástupce z České republiky, máte se na co těšit!

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie