DOPRAVA ZADARMO OD 90 EUR/ VERNOSTNÝ PROGRAM / SIEŤ OBCHODNÝCH ZÁSTUPCOV / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

O nás

Sme B2B e-shop pre profesionálnych kaderníkov, nákup na našich stránkach je podmienený platným IČO s predmetom podnikania v kaderníctve, holičstve, alebo kozmetických a wellness službách. Spoločnosť New Flag má vedúce postavenie v oblasti distribúcie kozmetiky a v budovaní značiek. Od jej založenia v roku 2010 spoločnosť expandovala do viac ako 80 krajín sveta. Sme oveľa viac než len obyčajné kozmetické produkty. Našim cieľom je priniesť eufóriu do bežného života a zmeniť priemysel využívaním nových príležitostí. Svojim zákazníkom ponúkame starostlivo vybrané produkty od svetovo preslávených aj našich vlastných značiek. 

Kľúčovým slovom dnešnej doby je digitalizácia, a to je aj to, čo kaderníckemu priemyslu chýba. Nastal čas využívať digitálne možnosti aj v salóne. Našou víziou je vytvoriť B2B e-shop, ktorý formuje najsilnejšiu profesionálnu sieť v kozmetickom odvetví a predstavuje vaše prvé kontaktné miesto pre informácie týkajúce sa produktov i vzdelávania. Ponúkame vám všetky značky a produkty, ktoré potrebujete vo vašom salóne, širokú škálu veľkoobchodných produktov a zavedené kadernícke značky, všetko na jednom mieste a s dodávkou v priebehu pár dní, za férové ceny, bez zbytočnej administratívy a dlhodobých zmlúv, so zážitkom pri nakupovaní, ktorý nemá obdoby. Platforma, na ktorej nájdete inšpiráciu a vzdelávanie, aby sme mohli spoločne presadzovať inovácie v kaderníckom odvetví. 

Na kaderníckom remesle je krásne práve to, že robíme ľuďom radosť. Našim cieľom je uľahčiť vám život tým, že zoženiete všetko na jednom mieste a nebudete tak strácať drahocenný čas, v ktorom môžete robiť radosť svojim zákazníkom. Náš tím v súčasnej dobe tvorí viac ako 335 ľudí, ktorí sú rozmiestnení na ôsmich miestach v Európe a USA. Každý člen tímu žije v duchu New Flag – a to každý deň.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie